KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366515

nr 936 6515

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Akvarell, Bruno Karlsson (f. 1927), Lofoten, signerad. -75, 31x39

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:18:04

21/1 17:21:36 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson